دکوراسیون با میز کنسول های چوبی

دکوراسیون با میز کنسول های چوبی

دکوراسیون با میز کنسول های چوبی

به گفته خانم الهه :”تابلو فرش روی کنسول کار دست مامانم هست و‌ خیلی برای من با ارزشه چون تنالیته رنگ سبز داخلش زیاد استفاده شده رنگ کنسول رو سبز سفارش دادیم و بعد برای چیدمان روش که یه کم کلاسیک تر بشه من از جاشمعی طلایی استفاده کردم و گلدون هم که تلفیق طلایی و سبزه. وقتی اینارو گذاشتم احساس کردم که یه چیزی کمه و بد نیست یه چیز متفاوت تر مثل تابلوهایی که فونت دارن بهش اضافه کنم که دیدم ساعت هم گزینه خوبی میتونه باشه و ازش استفاده کردم”

​خانم فروزان از دیوار پشت کنسول استفاده کرده و با قرار دادن یک ساعت بزرگ از فضای خالی بهره برده است. در ادامه برای هماهنگی با ساعت، لوازم تزیینی و دکوری طلایی و سفید انتخاب شده که با نوع چوب و رنگ کنسول نیز هم خوانی دارند.

.

​خانم فرشته برای تزیین روی میز کنسول از یک روش متفاوت استفاده کرده و به سراغ وسایل قدیمی و عتیقه رفته است. یک رومیزی قلمکاری، یک ساعت و یک جفت شمعدان قدیمی به تنهایی می توانند یک دکور کامل را خلق نمایند. ترکیب بشقاب های روی دیوار به همراه قاب عکس های خاطره انگیز این چیدمان را تکمیل کرده اند.

​به گفته خانم نزهت : “کتاب علاوه بر کتابخانه! در جاهای مختلفی جا داده شده وکنسول معمولا! جایی است برای کتاب های جدید. گل و گیاه! هم از عناصر مورد علاقه دیگری است که علاوه بر مکان های! مختلف خانه قرار داشتن آن روی کنسول به این قسمت! خانه تازگی! و طراوت بخشیده است. تابلوی سزان که توسط خود من نقاشی! شده حس صمیمی به این نقطه از خانه داده، قالیچه! هم مدتی است به طور اتفاقی! زیر کنسول جا گرفته و با مجموعه ترکیب خوبی پیدا کرده است.! رنگ آبی و جنس بطری شیشه ای فضا را سبک! تر کرده با توجه به رنگ تیره کنسول محیط رو روشن تر جلوه خواهد داد.”

خانم پرگل برای روی میز کنسول و دیوار بالای! ان به صورت هماهنگ از بشقاب های قدیمی استفاده کرده اند.! طرح های بشقاب ها متنوع و متفاوت هتند !: دو نمونه از آن ها کار دستی خودشان، یکی عکس! دخترشان و ما بقی نمونه های قدیمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *