قوانين و مقررات

شرایط حمل و تحویل کالا

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

لطفا جهت استفاده از خدمات دریافت کالا در محل، ابتدا شرایط زیر را مطالعه و قبل از ارسال درخواست، فرم مخصوص را تکمیل و تایید نمایید. ارائه اصل برگه رسید مشتری خدمات چوبي کالا و اصل کارت ملی درخواست کننده سرویس، جهت دریافت کالا الزامی می باشد.

اصل رسید توسط دریافت کننده کالا با ذکر نام امضا شده و توسط مسئول توزیع پس از تحویل کالا دریافت خواهد شد.

برای کالاهایی که دارای فاکتور هستند، اصل فاکتور به همراه کالا ارسال خواهد شد.

لطفا در بدو تحویل، کالای مورد نظر را از بابت سلامت فیزیکی بررسی نمایید.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

قبل از ارسال کالا، حتما با یک تماس تلفنی یا از طریق وب سایت استعلام نوع و شرایط کالا گرفته شود.

کلیه هزینه های انجام خدمات دریافت کالا در محل در زمان ثبت درخواست، پرداخت خواهد شد و در زمان دریافت کالا هزینه ای دریافت نخواهد شد. پس از نهایی شدن درخواست، در صورت انصراف، هزینه حمل قابل استرداد نمی باشد.

شرايط تحويل

هنگام تحویل گرفتن، اطلاعات درج شده در فاكتور را با دقت مطالعه فرمایید تا با مدلی که شما در سفارش خود انتخاب کرده اید مطابقت داشته باشد. درصورت وجود مغایرت در مواردی از قبیل: مدل، رنگ، ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش، باید از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و مغایرت را حداکثر تا ۲۴ ساعت به تیم خدمات مشتریان اطلاع دهید.

چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردید کالا دارای معایبی از قبیل هر گونه معایب ظاهری از جمله شکستگی، خراشیدگی و … باشد، خریدار موظف است ظرف کمتر از ۲۴ ساعت از زمان تحویل، با تیم خدمات مشتریان تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهد.

جهت بهره‌مندی از خدمات پس ار فروش، سلامت برچسب گارانتی و رسید تحویل کالا الزامی ‌است. همین طور، محصول می‌بایست در بسته‌بندی اصلی خود ارسال گردد.

مدت زمان ارسال

مدت زمان تحویل کالا در محدوده شهر تهران، یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می‌باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نمی‌شود.)

هزينه ارسال

هزینه ارسال کالا در تهران براي تمام نقاط رايگان مي باشد . ارسال کالا به شهرستان فعلا امکان پذیر نمی باشد.

خواهشمند است، قوانین و شرایط این توافق نامه را با دقت مطالعه نماييد. با تائید این توافق نامه، شما در هنگام استفاده از تمامی خدمات سایت چوبي كالا موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می نمائید. علاوه بر این مفاد، چوبي کالا به عنوان یک وب سایت ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *