تزیین دیوار اتاق کودک

تزیین دیوار اتاق کودک

تزیین دیوار اتاق کودک

نقاشی ها روی طناب و مفتول زیبا هستند

کم هزینه ترین شیوه جای دادن نقاشی کودکان در دکوراسیون اتاق خوابشان استفاده از یک سیم مفتول یا طناب های کنفی به همراه چند گیره چوبی یا فلزی است. در این شیوه به راحتی می توانید نقاشی ها را کم و زیاد کنید و یا نقاشی های جدید کودک دلبندتان را با قدیمی ها تعویض کنید؛ حتی خود کودکتان می تواند به راحتی این کار را انجام دهد!

پرده ای از آثار هنری کودکان

نظرتان در مورد استفاده از چوب پرده های قدیمی چیست؟ برای برپایی یک نمایشگاه از آثار هنری کودکتان در دکوراسیون اتاق خوابش آماده شوید. ابتدا چوب پرده و گیره هایش را رنگ کنید. حالا آن را به دیوار نصب کنید. در مکان برپایی نمایشگاه محدودیتی ندارید و می توانید روی هر دیواری که خلوت تر است این کار را انجام دهید؛ البته به جز بالای تخت خواب کودکان!

خط کش ها از نقاشی کودکان نگهداری می کنند

حتما لوازم تحریر بسیاری در خانه دارید! که دیگر از آن ها استفاده نمی شود. یکی از این لوازم تحریر ها خط کش ها هستند که با پاک شدن اعدادشان دیگر قابل استفاده نیستند. خط کش ها را جمع کنید و چند گیره کاغذ یا لباس به آن ها بچسبانید.پس از نصب خط کش ها نقاشی ها را به آن ها بیاویزید.

تابلویی از اسکن نقاشی ها درست کنید

اگر فکر می کنید نقاشی های کودکتان! بعد از مدتی خراب می شوند و یا دنبال نظم !بیش تری هستید؛ بهتر است نقاشی ها! را اسکن کنید و از یک گرافیست! بخواهید آن ها را کنار هم بگذارد و پرینت بگیرید. بعد از قاب کردن! این اثر هنری می توانید آن را به عنوان یک تابلو منحصر! به فرد در دکوراسیون اتاق کودک خود بیاویزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *