دکوراسیون آشپزخانه با رنگ قرمز

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ قرمز

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ قرمز

رنگ قرمز یک رنگ هیجان‌انگیز و پرشور است. استفاده از این رنگ پرحرارت در فضاهای مختلف برای جلوگیری از افسردگی و سکون پیشنهاد می‌شود ولی میزان استفاده از این رنگ باید با دقت انتخاب شود.
استفاده بیش‌ازحد از این رنگ پرشور سبب ایجاد هیجان و استرس بی‌مورد در افراد می‌شود. آشپزخانه یکی از فضاهایی است که استفاده از رنگ قرمز می‌تواند کاربرد مفیدی داشته باشد. مهم‌ترین دلیلی که از این رنگ در آشپزخانه استفاده می‌شود پرحرارت بودن و اشتهاآور بودن آن است. شما می‌توانید از این رنگ در دیوارها، کابینت، کف‌پوش و اکسسوری‌ها استفاده کنید.
کدام تناژ رنگ قرمز مناسب‌تر است؟

انتخاب رنگ قرمز با تناژ مناسب کار مشکلی است. چنانچه شما فضایی گرم و پرحرارت بخواهید باید از رنگ قرمز با تناژ نارنجی استفاده کنید. اگر هم تمایل دارید فضایی سرد و باثبات خلق کنید باید رنگ قرمز با تناژ رنگ آبی را انتخاب کنید.

تأثیر نور بر روی رنگ قرمز

اگر فضای آشپزخانه‌تان کم‌نور است حتماً از رنگ قرمز کم‌مایه‌تر! و براق استفاده کنید. همچنین اگر قصد رنگ‌آمیزی با رنگ قرمز رادارید از آستر رنگ !سفید استفاده کنید تا رنگ روشن‌تر باشد. چنانچه آشپزخانه پر نوری! دارید می‌توانید از رنگ قرمز پرمایه استفاده کنید. شدت نور موجود در فضا رنگ قرمز! را درخشان‌تر می‌کند.

دیوار فراموش‌شده در آشپزخانه

به دلیل پخت‌وپزی که در آشپزخانه صورت می‌گیرد معمولاً! سقف آشپزخانه را رنگ‌آمیزی می‌کنند. این کار باعث می‌شود! که به‌راحتی آثار چربی و دود ناشی از پخت‌وپز از سقف پاک شود.! همین دلیل خوبی است که سقف آشپزخانه را دیوار فراموش‌شده در آشپزخانه بدانیم.! یکی از رنگ‌های خوب برای سقف آشپزخانه می‌تواند قرمز باشد.! رنگ قرمز پرحرارت با نقش بستن بر روی سقف بالاروندگی گرما به‌سوی بالا را یادآوری! می‌کند. شما می‌توانید توسط رنگ‌آمیزی و یا با استفاده! از المان‌های سقف کاذب، کل یا قسمتی از سقف را به رنگ قرمز درآورید.

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ قرمز دکوراسیون آشپزخانه با رنگ قرمز دکوراسیون آشپزخانه با رنگ قرمز دکوراسیون آشپزخانه با رنگ قرمز دکوراسیون آشپزخانه با رنگ قرمز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *