دکوراسیون متفاوت اتاق غذاخوری

دکوراسیون متفاوت اتاق غذاخوری

دکوراسیون متفاوت اتاق غذاخوری

یکی از اتفاقاتی که در صنعت جدید دکوراسیون و طراحی داخلی افتاد، شکستن مرزها و کلیشه های قدیمی و اجازه به طراحان برای خلاقیت ها و نوآوری های بیش تر بود. تا جایی که دیگر دیدن هر چیزی در خانه های امروزی برایمان عادی و حتی خیلی جدید و هیجان انگیز شده است. بنابراین نباید از دیدن نیمکت در دکوراسیون خانه تعجب کنیم. آشپزخانه، ورودی، اتاق خواب، نشیمن از جمله فضاهایی است که از وجودش بهره مند می شوند و گاهی اوقات هم بسیار کاربردی و شیک نقشش را ایفا می کند. من امروز چند نمونه از روش های استفاده نیمکت در اتاق غذاخوری را برایتان آماده کرده ام که در ادامه به همراه تصاویر توضیح خواهم داد.

هماهنگی نیمکت با کف سازی اتاق غذاخوری

همان طور که در مقدمه اشاره کردم، موارد استفاده از نیمکت ها فقط به فضاهای بیرون و محوطه سازی محدود نمی شود و در داخل خانه ها نیز راه ورود خود را پیدا کرده است.از مهم ترین ویژگی های نیمکت در اتاق غذاخوری این است که علاوه بر کاربردی بودن، خود به تنهایی می تواند نقش یک عنصر دکوراتیو را در فضا ایفا کرده و جذابیتی خاص به آن ببخشد.

ایده : مانند تصویر بالا یکی از راه های انتخاب نیمکت برای اتاق غذاخوری شما، هماهنگ بودن آن با پارکت و کف پوش است. در این حالت یک طرح یک دست و زیبایی را به وجود می اورید که نیمکت را جزیی از فضای شما نشان خواهد داد. اگر دوست دارید این هماهنگی زیاد باشد نیمکت را به موازات پارکت ها قرار دهید، اما اگر می خواهید کمی یکدستی فضا را بشکنید، آن را عمود بر تایل های پارکت ها بگذارید.

ویژگی نیمکت به سبک صنعتی

از دیگر ویژگی های خارق العاده نیمکت ها !در دکوراسیون داخلی می توانم به هماهنگی آن ها با اکثر سبک ها! اشاره کنم. همان طور که در تصویر بالا! مشاهده می کنید، این میز و نیمکت غذاخوری با دیوار آجری!، راه پله و کنسول کنار دیوار که همگی یاداور! سبک صنعتی هستند هماهنگی کاملی را به وجود آورده است.

ایده : برای داشتن چنین سبکی در میز و! نیمکت ناهار خوری، بهتر است به سراغ متریال هایی! مانند انواع فلز و استیل بروید.! قرار گیری چوب متناسب !با فضای خانه تان می تواند کمی از صنعتی بودن آن کاسته و گرمای خوبی به فضا ببخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *