ساخت مجسمه چوبی دکوری

ساخت مجسمه چوبی دکوری

ساخت مجسمه چوبی دکوری

ما در دنیایی زندگی می‌ کنیم که پر از هیاهو و شلوغی است و زندگیمان را توسط تعداد بی‌ شماری از وسایل و لوازم غیرضروری در محاصره می‌ بینیم. برای رهایی از این هیاهو می‌ توانیم یک انتخاب آگاهانه در مورد شیوه زندگی خود داشته باشیم. حال، تعریف شخصی شما از یک خانه و سبک زندگی مینیمال چیست؟ این که تعداد کمی از اشیاء را نگهداری نمایید؟ اتاق پر از خرت‌ و پرتی که ماه‌ هاست نگاه نکردید را مرتب کنید؟ همان‌ طور که هر کس تعریف متفاوتی از سادگی و بدون استرس بودن خواهد داشت، هیچ تعریف دقیقی برای زندگی مینیمالیستی نیز وجود ندارد. به چیز‌هایی که دارید توجه کنید، چه چیز‌هایی به شما احساس زنده‌ بودن می‌ دهد؟

ساده‌ گرایی در هنر مینیمال

ساده گرایی یا مینیمالیسم یک مکتب هنری است. این مکتب از قرن بیستم میلادی شروع شده و تا به امروز ادامه دارد .آثار این مکتب بر پایه روش‌ های ساده و خالی از پیچیدگی است. طراحی مینیمال، خیلی لوکس، پرزرق‌ و برق و متداول نیست، اما در بسیاری از رشته‌ ها و زمینه‌ های مختلف نفوذ کرده است. طرح مینیمال درواقع طرحی است که در آن فقط عناصر اصلی حفظ و استفاده می‌ شوند.

معروف‌ ترین زوج در دنیای دیزاین

چارلز و ری ایمز، همراه با یک حس عمیق از ماجراجویی، کنجکاوی و شور و شوق بی‌ حد و مرز دست به آفرینش زدند که آن ها را به‌ عنوان یک تیم طراح بسیار بزرگ معرفی کرد. همکاری منحصربه‌ فرد آن ها منجر به ایجاد یک دگرگونی در نگرش به مبلمان شد. سه ویژگی اصلی طرح‌ های این زوج، مدرن، سرگرم‌ کننده و کاربردی بودن طراحی‌ های آن ها است. طرح صندلی این زوج از جنس تخته‌ سه‌ لایی خمیده، توسط مجله تایم به‌ عنوان بهترین طراحی قرن بیست و یکم معرفی شد. این زوج نشان دادند که چگونه طراحی خوب می‌ تواند کیفیت زندگی، درک و دانش انسان را بهبود بخشد. آن ها ایده‌ هایی در مورد ایجاد یک دنیای بهتر داشتند که در آن وسایل برای برآورده ساختن نیازهای عملی مردم طراحی‌ شده و سادگی و لذت بیش تری برای زندگی ما ایجاد می‌ کند.

پرنده خانگی ایمز

چارلز و ری ایمز، خانه خصوصی خود! را با اشیای فراوان و لوازم جانبی که از مسافرت‌! هایشان آوردند، تزئین کردند. یک پرنده‌ ای !چوبی سیاه، بیش از ۵۰! سال در مرکز اتاق نشیمن ایستاده بود که از آثار هنر عامیانه! با سبک ساده و بی‌ تکلف محسوب می‌شد. !این پرنده اغلب به‌ !عنوان لوازم جانبی در عکس‌ هایی که توسط چارلز از مجموعه مبلمان آن ها گرفته‌شده است، ظهور پیدا کرد.!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *