مدل های شیک اپن آشپزخانه

مدل های شیک اپن آشپزخانه

مدل های شیک اپن آشپزخانه

نحوه چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه های اپن، به دلیل اینکه از مکان های مختلف خانه مانند پذیرایی و نشیمن قابل رویت هستند، بسیار مهم تر از آشپزخانه های محصور به دیوار است؛ که اکثرا در خانه های قدیمی وجود دارند. طراحی آشپزخانه مدرن بدون شک بر روی جلوه نهایی دکوراسیون کل خانه موثر بوده و به دلیل این اهمیت زیاد، از آشپزخانه به عنوان قلب خانه یاد می کنند. به همین دلیل نوع طراحی اپن آشپزخانه و وسایلی که بر روی آن قرار می گیرند، چون بر دکوراسیون بخش پذیرایی خانه هم تاثیر می گذارند، بسیار مهم است. در حال حاضر بسیاری از خانه ها و آپارتمان های ایرانی از آشپزخانه اپن استفاده می کنند؛ که به دلیل محبوبیت و کاربرد بالاتری که دارند، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته اند. مدل اپن آشپزخانه ایرانی معمولا از طرح های ساده بهره می برد؛

که فاقد هرگونه جذابیت و کاربردی هستند. دیوارهای اپن در آشپرخانه ایرانی معمولا ساده و به رنگ روشن هستند؛ که به راحتی لک و کثیفی را به خود می گیرند. در مدل اپن آشپزخانه ایرانی تعدادی از خانوارها، ظروف غذاخوری و پخت و پز خود را بر روی اپن قرار می دهند؛ که کاملا از قسمت پذیرایی خانه قابل دیدن هستند. این کار اصلا مناسب نیست و جلوه ناخوشایندی را به دکوراسیون کل خانه می دهد. در آشپزخانه ایرانی به جنبه کاربردی اپن هم توجه زیادی نمی شود و اکثرا از آن به عنوان فضایی برای قرار دادن دکوری های خود استفاده می کنند. اما اپن آشپزخانه فرصت بسیار مناسب برای استفاده به عنوان میز و میز غذاخوری سریع و جمع و جور در اختیار خانواده ها قرار می دهد. (عکس کابینت ام دی اف در دکوراسیون آشپزخانه های شیک و مدرن)

اپن آشپزخانه ایرانی

برای زیبایی هر چه بیشتر اپن آشپزخانه، می توانید از سیستم روشنایی هالوژنی در سقف اپن استفاده کنید و در سطح کانتر اپن از سنگ های معدنی با رگه های طبیعی و یا چوب های طبیعی با بافت و گره های طبیعی استفاده کنید؛ که جلوه ای بسیار زیبا به دور از هر گونه اغراق به دکوراسیون آشپزخانه شما می دهد. البته تعداد زیادی از مدل های اپن آشپزخانه ایرانی به قدری زیبا و لوکس طراحی شده اند که به واقع کاملا قابل رقابت با نمونه های مدرن اپن آشپزخانه های خارجی هستند. در شکل های زیر نمونه هایی زیبا و لوکس از انواع اپن آشپزخانه ایرانی را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم؛ که در نوع خود حداقل در داخل کشور بی رقیب هستند.

آشپزخانه ایرانی

طراحی مدل اپن آشپزخانه اهمیت بسیار زیادی! در دکوراسیون این محیط دارد؛ چرا که برخلاف وسایل دیگر در آشپزخانه،! اپن جزء جدایی ناپذیر از خانه به حساب می آید؛! که برای مدت های طولانی باید زیبایی خود را حفظ کند. در این مطلب الگوهای زیبایی! اپن آشپزخانه ایرانی و سایر نقاط جهان را در قالب عکس برای شما! عزیزان آماده کرده ایم؛ تا با الهام گیری از آنها! راحت تر مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. آشپزخانه اپن امروزه تقریبا در تمامی خانه ها دیده می شود.

آشپزخانه مدرن

در ادامه به معرفی مدل ها و ایده هایی بسیار جدید و شیک! در بخش کانتر و میز اپن آشپزخانه می پردازیم؛ که امروزه تقریبا! به جزء اصلی دکوراسیون هر آشپزخانه ای! تبدیل شده اند. سطوح کانتر در آشپزخانه تم کلی آن را تعیین می کنند.! بنابراین باید به دنبال انتخاب موادی باشید که نه تنها بازتاب کننده استایل! شما باشند، بلکه کارایی مورد نیاز را نیز در اختیارتان قرار دهند.

مدل های شیک اپن آشپزخانه مدل های شیک اپن آشپزخانه مدل های شیک اپن آشپزخانه مدل های شیک اپن آشپزخانه مدل های شیک اپن آشپزخانه مدل های شیک اپن آشپزخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *