• ميز تحري چوبي كالا مدل 01 مناسب براي دكوراسين هاي نوع كلاسيك مي باشد.خاصيت بالاي انطباق با انواع دكوراسين ها از ويژگي هاي بارز اين مدل مي باشد.

  675,000 تومان
 • ساده و با شخصيت بهترين توصيفي هست كه مي تونيم از اين مدل ميز تحريربيان كنيم. ميزي با طراحي ساده اما كاملا به روز. پايه هاي چوبي و كاملا كشيده و تركيب شدن با سطحي از جنس ام دي اف، جلوه اي خاص را به اين ميز مي بخشد. اگر چه اين ميز به عنوان ميز تحرير و مطالعه استفاده مي شود، اما قابليت هاي خاص طراحي آن را مي تواند به عنوان ميز آرايش در سالن ها و منازل شما نمايان كند.

  725,000 تومان
 • ميز تحرير 3003 چوبيكالا، با در نظرگرفتن باكس مخصوص لب تاب و دو كشوي جانبي مي تواند نياز كاربران و مهندسان را برآورده سازد. همچنين اين ميز با داشتن روكش ملامينه و قابليت تغيير رنگ خود را با اكثر دكوراسيون ها هماهنگ سازد.

  885,000 تومان
 • ميز تحرير 5005 نمونه كالاي كلاسيك و كاملا ساده مي باشد.جنس پايه ها كاملا چوب و روكش آن ملامينه و كاملا ضد آب مي باشد.

  390,000 تومان
 • بي شك امروزه ميزهاي مطالعه به جهت قابليت بالاي استفاده در منازل تبديل به جزء لاينفك خانه هاي ما شده است. از طرفي داشتن ميزي كه بتواند به تمام نياز هاي كاربري شخصي ما پاسخ دهد مي بايد توسط مشاوره با كارشناسان طراح دكوراسيون بررسي و تهيه گردد.اما مي توان به جرات بيان كرد كه انتخاب مشترك اكثر كاربران داشتن ميزي ساده با ابعاد استاندارد مي باشد.از اين رو ميز مطالعه 707 چوبيكالا با طراحي ساده و داشتن كشاب هاي مگنتي مي تواند با سليقه اكثر كاربران هماهنگ گردد. همچنين جنس ملامينه ميز و با روكشضد خش آن مي تواند سال هاي سال در كنار شمار و همكار شما در منازل و محل كارتان باشد.

  745,000 تومان
 • ميز مطالعه مدل نيوا

  هنگام نشستن پشت ميز مطالعه تسلط به ميز اصلي ترين فاكتور در انتخاب آن مي باشد. تطابق با ارگونومي بدن و داشتن ظاهري زيبا و شكيل مي تواند از ديگر فاكتور هاي خريد ما باشد.مي توان به جرات از مدل نيو1 به عنوان يكي از بهترين طراحي هاي اخير در زمينه ميز مطالعه ياد كرد. ظاهر كلاسيك در كنار رنگ بندي ملايم سفيد و گردويي آرامش خاصي را در هنگام مطالعه به شما القاء كند.جنس ام دي اف  در كنار پايه هاي چوبي تركيب دوست داشتني براي طرفداران طبيعت چوب هديه مي كند.
  اما نكته اي كه مي توان اشاره كرد ارتفاع مناسب آن از سطح زمين است كه تقريبا با ابعاد مناسب صفحه آن تناسب خوبي برقرار كرده است.

  780,000 تومان
 • ميز مطالعه 3100 تركيبي كاملا كلاسيك و ساده از ميز هاي تحرير فرانسوي را تداعي مي كند. فاكتور مهم استفاده از كشو و باكس در بالاي صفحه ميز مي باشد كه دسترسي سريع تر به وسايل را براي ما فراهم مي كند علاوه بر آن استفاده هوشمندانه از همين طراحي باعث مي شود تا ساير وسايل را بدون مزاحمت روي همين طبقه بگذاريم و كاربرد آن را فراتر از يك ميز ساده افزايش مي دهد.

  540,000 تومان
 • میز تحریر چوبی کالا مدل 01

  950,000 تومان