چند روش برای مرتب کردن کمد لباس

چند روش برای مرتب کردن کمد لباس

چند روش برای مرتب کردن کمد لباس

برای هرکاری باید به حال و هوای روزهایی که درپیش دارید توجه کنید! در روزهای آینده دید و بازدید های بسیاری انجام می شود پس بهتر است کفش های مجلسی و دمپایی های روفرشی را دم دست بگذارید. بدین منظور کفش های خود را روی درب کمدتان آویزان کنید! شما می توانید با استفاده از نصب کرده یک میله ساده و گیره های S شکل این کار را انجام دهید.

لباسهای ریز را آویزان کنید

با فرا رسیدن فصول گرم سال، کم کم لباس های خنک هم از چمدان ها بیرون آورده می شوند. این روش برای نگهداری تاپ، کمربند، روسری، کروات مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از این وسایل ریز را روی یک چوب لباسی آویزان کنید. به سادگی می توانید یک چوب لباسی را به محلی برای نگهداری چندین وسیله مانند تاپ و کروات و … تبدیل کنید. با چوب لباسی های ساده کمدتان را مرتب نگه دارید!

لباس های فردایتان را جدا آویزان کنید

اگر در ایام عید هم سرکار می روید و مجبور هستید صبح ها زود از خواب بیدار شوید، بهتر است لباسی را که میخواهید بپوشید از شب قبل آماده کنید. با این کار وقتتان برای انتخاب لباس مناسب گرفته نمی شود. لباسی را که انتخاب کرده اید روی قلابی که از داخل کمد یا دیوار به صورت افقی قرار دارد آویزان کنید. با این کار هم لباس فردای خود را انتخاب کرده و هم از بهم ریختگی مجدد کمدتان جلوگیری کرده اید.

وسایل اضافی را درون جعبه بگذارید

منظورم همان وسایلی است که به نظر اضافی! می آید اما به محض جابه جا کردنشان لازمتان می شود!. بهتر است از جعبه های شفاف استفاده! کنید یا روی جعبه ها برچسب بزنید. برچسب کوچکی می تواند! به شما در یافتن آسانتر وسایلتان کمک! کند. از برچسب های رنگی استفاده کنید! یا خودتان با استفاده از مقوا و ربان آن ها را بسازید و روی! جعبه های وسایل داخل کمد آویزان! کنید. این کار برای جعبه هایی که نمی توان! داخل آنها رادید مانند: جعبه های حصیری و جعبه هایی که در قفسه !های بالایی کمد قرار دارند مناسب است.

گیره های چوبی نگه دارنده روسری هستند

حتما تا به حال برایتان پیش آمده !که با کشیدن روسری از درون چوب لباسی آن را نخ !کش کرده اید! اگر همیشه با عجله حاضر! می شوید می توانید با استفاده از یک! چوب لباسی یا چند گیره آن ها را پشت درب اتاق خوابتان! یا کمد آویزان کنید و هر روز! به دنبال روسری مورد! نظرتا داخل کشو یا سبد را نگردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *